Hemen Üye Ol
Üye Girişi Yap
Hızlı Sipariş
ikipng
Retro Hediye
sepet Alışveriş
Sepetim
( 0 )
güvenli hediye

Kredi Kartı ile Ödeme: İnternet sitemizden yapmış olduğunuz alışverişinizde tüm kredi kartları ile ödeme imkanı sunulmaktadır. Kredi kartı ile ödeme işlemlerinde herhangi bir ekücret talep edilmez. Kredi kartı ile ödemelerde ücret kartınızdan alınır, iade işlemleri de kartınıza yapılır.

 

Kapıda kredi kartı veya nakit ödeme: İnternet sitemizden yapmış olduğunuz alışverişlerinizin ödemesini , ürünün teslimatı sırasında kargo görevlisine yapabilirsiniz. Hediyerengi size kapıda ödeme imkanı sunar. Ödemelerinizi ürün size ulaştığında kredi kartı veya nakit şekilde yapmanız mümkündür.    ( Kapıda kredi kartı ile ödeme gerçekleştirilecekse sipariş verdikten sonra internet sitemizin iletişim bölümüne mail atarak talebinizi bildirebilirsiniz.) Kapıda ödeme imkanı için kargo bedeli olan 4,95 tl üzerine 4,00 tl'lik ek kapıda ödeme ücreti eklenir. ( Kapıda ödeme sisteminde aldığınız tüm ürünlerin toplamına 8,95 tl eklenir. ) Kredi kartı ile ödeme: İnternet sitemizden yapmış olduğunuz alışverişlerinizde tüm kredi kartları ile ödeme imkanı sunulmaktadır. Kredi kartı ile ödeme işlemlerinde herhangi bir ek ücret talep edilmez. Kredi Kartı ile ödemelerde ücret kartınızdan alınır, iade işlemleri de yine kartınıza yapılır. 

 

Banka Havalesi ile ödeme: Kuveyt Turk banka hesabımız bulunmaktadır. Bu hesaplara ödeme yapabilirsiniz. Ödemelerinizi İnternet Şubelerinden yada ATM' lerden yapmanızı tavsiye ederiz, Havale ve EFT ücretleri gönderene ait olduğundan banka veznelerinde yüksek meblağlar talep edilebilmektedir. Posta Çeki ile: Posta Çeki  Hesap numaramıza ödeme yapabilirsiniz.

 

NOT: Bunun dışındaki ödeme seçeneklerinde ödeme yapacağınız hesaba ait bilgileri e-posta adresinize gönderilir. Bu işlem siparişinizi oluşturduktan sonra otomatik olarak yapılır bu nedenle sipariş vermeden hesaplarımıza ödeme yapmayınız.

bankfooter
Up Yukarı