Hemen Üye Ol
Üye Girişi Yap
Hızlı Sipariş
ikipng
Retro Hediye
sepet Alışveriş
Sepetim
( 0 )
güvenli hediye

www.hediyerengi.com teslimat şartları:

 

- Sevkiyatlarımız anlaşmalı olduğumuz kargo şirketlerince ( Aras Kargo )Türkiye'nin her bölgesine yapılmaktadır.

 

- Siparişleriniz sizin isteğinize bağlı olarak, adrese teslim ve şubeden alım şeklinde gerçekleşebilir.

 

- Alışverişleriniz için belirlediğimiz kargo bedeli 4,95 TL'dir.

 

- hediyerengi.com'da bir siparişte alacağınız tüm ürünler için tek kargo ödenir.

 

- Ürünleriniz Aras kargoya teslim edildikten sonra,adres bilgilerinizle birlikte girmiş olduğunuz e-mail adresinize bir barkod numarası gönderilecektir.

 

- Siparişinizin size ulaşma süresi bulunduğunuz yere göre değişmektedir. Türkiyenin her yerine en geç üç iş günü içerisinde teslimatı yapılır. Yurtiçi kargonuz size en geç 3 gün içerisinde ulaşacaktır. ( Mobil ( kırsal ) bölgeler için teslimat süresi uzayabilir. )

 

- Ürünleriniz tedarik edildikçe bekletilmeden kargoya verilir.   

      

- www.hediyerengi.com'dan vermiş olduğunuz son siparişin durumunu (kargoya verilip verilmediğini) ve geçmiş siparişlerinizi  "Sipariş Takibi" bölümünden görebilirsiniz.

 

- Adresinize gönderilen siparişinizi teslim aldıktan sonra kontrol ediniz. Eğer ürün/ürünler hasarlı ise faturanızın arkasındaki iade formunu doldurarak iade adresine ücretsiz olarak gönderebilirsiniz.

 

- Satış Sözleşmesi,malın teslimine ilişkin kargo ihtilaflarında Türk Kanunları ve düzenlemeleri hem alıcı hem de satıcı tarafından kabul edilmiştir. Satış nedeniyle doğan tüm ihtilaflarda İSTANBUL MAHKEME VE İCRA DAİRELERİ yetkilidir.

bankfooter
Up Yukarı